DEAD TRİGGER 2 V1.5.3 MOD APK – MEGA HİLELİ – Android oyunlar – Haylazsohbet Muhabbet Chat Sohbet Forum

Forum

Forum

DEAD TRİGGER 2 V1.5.3 MOD APK – MEGA HİLELİ  

  RSS

Admin
(@admin)
Üye Admin
Katılım : 5 ay önce
Gönderiler: 1
30/12/2018 3:18 pm  

DEAD TRİGGER 2 V1.5.3 MOD APK – MEGA HİLELİ

 

Dead Trigger 2 v1.5.3 MERMİ HİLELİ APK, zombilere karşı mücadele ve aksiyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını MADFINGER Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz görevlerde karşınıza çıkan zombileri etkisiz hale getirmek ve bölümleri tamamlamaktır. Dead Trigger 2 içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli, sınırsız özellik kullanma hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri kolayca tamamlayabilirsiniz. Tehlikeli zombiler, farklı silahlar, zorlu oyun modları ve dahası sizleri bekliyor. Dead Trigger 2 v1.5.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Dead Trigger 2 Play Store’da 2.850.000’den fazla indirilmiştir.

 

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

UYARI : oyunu TEK APK kurarak oynayabilirsiniz, bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatıp iptal edin daha sonra APK dosyasını kurun oyun içi indirme yapacaktır.

Buradan indirebilrisiniz


CevapAlıntı
Konu Etiketleri
Share:

HaylazSohbet.Com

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanlarını, daha keyifli ve eğlenceli bir şekilde geçirmesi için ve yeni insanlar tanımaları için kurulmuştur Kalitenin ve Hizmetin Adresi

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

© Copyright 2018 - Tüm hakları saklıdır.

Tasarım: ŞekerShell İnternet Hizmetleri
  
Çalışıyor

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol